Figero System
Figero System Strona Główna FAQ i Wyszukiarka Mapa Serwisu Kontakt Panel Użytkownika
Witamy na stronie Systemu Figero - Panel Użytkownika
Okno powitalne systemu

1. Rozpoczęcie pracy w systemie
Po zalogowaniu się do systemu po adresem http://twoja_domena.pl/admin/ otworzy się okno powitalne systemu. Znajduje się tam zestawienie wszystkich najważniejszych informacji. W górnym menu znajdują się następujące zakładki: "Witamy", "Twoja grupa", "Dokumentacja", "Narzędzia on-line".
  • w zakładce "Witamy" znajdują się trzy rodzaje informacji dotyczące m.in raportów ostatnich zmian, modyfikacji stron serwisu internetowego, nowych wiadomości na forum, nowo otrzymanych kontaktów czy też zgłoszeń dla internetowego biura obsługi klienta oraz ostatnio zalogowanych użytkowników. Opcjonalnie na samej górze strony pojawią się nieodczytane wiadomości systemowe, które użytkownicy systemu mogą przesyłać między sobą.
Ekran powitalny systemu Figero

  • w zakładce "Twoja Grupa" znajdują się informacje dotyczące twojej grupy (np.:przydzielona przestrzeń dyskowa), nazwa i kontakt do administratora od którego otrzymasz wsparcie techniczne oraz pokazane są limity dla twojej grupy i zalogowanego użytkownika.
Informacje na temat grupy użytkownika

  • w zakładce "Dokumentacja" znajdują się odnośniki do wszystkich stron dotyczących dokumentacji systemu Figero, które dostępne są również poprzez firmową stronę http://figero.net.
Dokumentacja systemu Figero

  • w zakładce "Narzędzia On-Line" zamieszczone są odnośniki do stron internetowych, które mogą okazać się pomocnymi narzędziami dodatkowymi w prowadzeniu Państwa serwisu internetowego. Jeżeli znają Państwo inne ciekawe serwisy, które mogłyby okazać się pomocne dla innych użytkowników, proszę przesyłać ich adresy na admin@figero.net.
Jesteś w: Opis systemuPierwsze kroki-» Okno powitalne systemu