Figero System
Figero System Strona Główna FAQ i Wyszukiarka Mapa Serwisu Kontakt Panel Użytkownika
Witamy na stronie Systemu Figero - Panel Użytkownika
Rozszerzenia Interaktywne

System Figero posiada wiele interaktywnych rozszerzeń, dzięki którym Wasz serwis internetowy stanie się bardziej atrakcyjny a Państwo będą mogli prowadzić Internetowe Biuro Obsługi Klienta oraz rozwinąć sprzedaż produktów i usług również przez internet. Poniżej przegląd dostępnych skryptów :

OPCJA STANDARD

1. Formularz kontaktowy - jest to jedno z najbardziej popularnych rozszerzeń, umożliwia wyświetlenie na stronie odpowiednio dostosowanego do potrzeb serwisu formularza kontaktowego. Dzięki formularzowi użytkownik może wysłać do Państwa wiadomość bez posiadania programu pocztowego na lokalnym komputerze. Tym samym nie jest konieczne podawanie na stronie Waszego adresu email, który mógłby być łatwo przechwycony przez roboty zbierające adresy email, a później wykorzystany przez spamerów do wysyłania na ten adres niechcianych wiadomości email. Dodatkowo gdy odwiedzający wyśle uzupełniony formularz, zostanie on zachowany w bazie danych i przesłany na Wasz adres email oraz zostanie wysłane potwierdzenie otrzymania wiadomości na adres email osoby, która wypełniła formularz.
2. Wyszukiwarka - można dodać wyszukiwarkę do wybranej strony serwisu, dzięki temu odwiedzający uzyska możliwość szybkiego wyszukania interesującej go informacji
3. Mapa Strony - dzięki niej system będzie wyświetlał zawsze aktualną mapę serwisu internetowego. Jest to bardzo pomocne dla odwiedzających, którzy w szybki sposób mogą zlokalizować w strukturze serwisu interesującą ich stronę.
4. Ścieżka strony - jest to rozszerzenie, które umożliwia wyświetlenie aktualnej ścieżki do strony np. w stopce strony dzięki czemu użytkownik zawsze wie w którym miejscu serwisu internetowego aktualnie się znajduje.
5. Interaktywne Menu - jest to rozwijalne samoaktualizujące się menu strony, dzięki niemu odwiedzający ma dostęp do całej struktury naszego serwisu podobnie jak w rozszerzeniu "Mapa Strony" ale w formie rozwijalnego menu. Dzięki temu gdy dodamy nową stronę do naszego serwisu będzie ona automatycznie pokazana w menu.
6. Panel Informacyjny, pokazujący informacje dotyczące ilości wyświetleń strony, daty ostatniej modyfikacji strony lub umożliwiający oddanie głosu na wybraną stronę.
7. Mapa Lokalizacyjna Google, umożliwiająca zdefiniowanie do 20 lokalizacji poprzez wpisanie adresów pocztowych i konfigurację sposobu wyświetlania ich na mapie google.
8. Interaktywna Galeria Zdjęć/Produktów - pozwalająca na umieszczenie miniaturek zdjęć wraz z opisem, które po kliknięciu otwierają się w wersji pełnowymiarowej. Poprzez panel zarządzania można defioniować kolejność wyświetlania zdjęć oraz tworzyć galerie zdjęć osobno dla każdej strony serwisu internetowego.
9. Animowana Galeria Zdjęć/Produktów w postaci prezentacji FLASH - o podobnej funkcjonalności j.w.
10. Status w komunikatorach - skrypt umożliwia wstawianie statusu dostępności w wybranych komunikatorach internetowych na podstawie podanego numeru id. Obecnie można wstawiać status dla najpopularniejszych komunikatorów tj. SKYPE, GADU-GADY, ICQ oraz ikonki dla ponad 30 innych światowych komunikatorów.


OPCJA ROZRZERZONA

Zawiera wszystkie rozszerzenia zawarte w opcji STANDARD plus dodatkowo:
1. Forum kontekstowe/komentarze - dzięki któremu odwiedzający mogą zostawiać Wam opinie i prowadzić dyskusje na tematy zawarte na stronach Waszego serwisu internetowego. Dostęp do forum może być dla wszystkich odwiedzających lub tylko dla osób zarejestrowanych w Waszym serwisie internetowym
2. Rejestracja Użytkownika - pozwala na rejestrację w bazie danych informacji o użytkowniku, dzięki czemu możecie wykorzystać je do prowadzenia akcji marketingowych oraz do wydzielenia stron serwisu, które będą dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników.
3. Logowanie Użytkownika - dzięki niemu użytkownicy Waszego serwisu mogą przejść proces autentykacji i uzyskać dostęp do chronionych hasłem stron serwisu internetowego. Dodatkowo rozszerzenie zawiera opcję przypomnienia hasła. Jeżeli użytkownik zapomni hasła, może podać swój adres email (zarejestrowany w serwisie) na który zostaną wysłane jego dane potrzebne do zalogowania się oraz nowe hasło. Hasła w bazie danych są przechowywane w postaci zakodowanej (hash) i w przypadku gdy użytkownik zapomni hasło może ono być wyłącznie nadpisane - nie można odczytać wartości starego hasła. Dzięki temu nikt poza użytkownikiem nie zna jego hasła i nie może być ono wykradzione z bazy danych, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo systemu.
4. Profil Użytkownika - dzięki temu rozszerzeniu zarejestrowani użytkownicy mogą samodzielnie aktualizować swoje dane, np.: dokonać zmiany hasła lub adresu email.


OPCJA INTERAKTYWNA

Zawiera wszystkie rozszerzenia zawarte w opcji STANDARD i ROZSZERZONEJ plus dodatkowo:
1. Kontakty - rozszerzenie to umożliwia prowadzenie internetowego Biura Obsługi Klienta oraz prowadzenie wewnętrznego systemu zarządzania relacjami z klientami. Mogą Państwo przechowywać w bazie danych szczegółowe informacje dotyczące Waszych klientów, przydzielać ich do określonych grup, dokonywać ich klasyfikacji czy też zapisywać informacje dotyczące kontaktów z klientami. Dzięki temu zawsze macie szybki dostęp wszelkich informacji dotycżących konkretnego klienta.
2. Sklep - rozszerzenie umożliwia prowadzenie sprzedaży przez internet, definiowania produktów, kategori produktów, zarządzania zamówieniami, formami płatności itp.
3. Historia  - umożliwia przeglądanie przez zalogowanego klienta statusu jego wszystkich zamówień i płatności

Jesteś w: Opis systemuInformacje podstawowe-» Rozszerzenia interaktywne