Figero System
Figero System Strona Główna FAQ i Wyszukiarka Mapa Serwisu Kontakt Panel Użytkownika
Witamy na stronie Systemu Figero - Panel Użytkownika
Miejsce na pliki i pocztę

1. Pakiet hostingowy
       Czy razem z dostępem do systemu Figero otrzymuję pakiet hostingowy? Tak, w momencie wykupienia usługi dostępu do systemu Figero aPakiet hostingowyutomatycznie jest przydzielana przestrzeń na pliki strony oraz konta email. Użytkownik nie musi szukać firmy hostingowej, która udostępni mu odpowiednio skonfigurowany serwer wirtualny. System Figero jest programem działającym po stronie serwera i został zaprojektowany aby za jego pomocą kontrolować i rozdzielać zasoby pomiędzy poszczególnych użytkowników.

2. Ile miejsca na serwerze?
       W momencie wykupienia usługi dostępu do systemu Figero użytkownik otrzymuje gwarantowane 5GB przestrzeni dyskowej serwera na pliki strony i pocztę email, chyba że co innego wynika z zawartej umowy/specyfikacji.  W ramach zasobów przypisanych do konta użytkownika może on przechowywać na serwerze do 10000 plików w wielkości do 33MB każdy, oczywiście łącznie nie może przekroczyć przydzielonej pamięci dyskowej. Jeżeli użytkownik potrzebuje więcej miejsca może dokupić dodatkowe gigabajty, płatne wg.cennika.

3. Jak duży transfer?
      Transfer jest to ilość wszystkich danych przesyłanych z i na serwer. Standardowo użytkownik otrzymuje 100GB transferu rocznie. Jeżeli zajdzie potrzeba zwiększenia transferu może on dokupić kolejne gigabajty transferu, płatne wg. cennika. Należy pamiętać, że transfer jest liczony poprzez zsumowanie wszystkich połączeń nawiązywanych z serwisami internetowymi należącymi do grupy użytkownika oraz pobierania/wysyłania poczty email dla wszystkich kont należących do grupy użytkownika.

4. Ile kont email?
       W momencie wykupienia usługi dostępu do systemu Figero użytkownik może założyć dowolną ilość adresów email i/lub aliasów we własnych domenach przypisanych do konta użytkownika.

5. Ile domen?
       W standardowej wersji, użytkownik może podpiąć pod każdy ze swoich serwisów internetowych do 2 domen zewnętrznych. Jedna z domen będzie zawsze domeną główną użytkownika i wszystkie ścieżki bezwzględne tworzone przez system będą odwoływały się do domeny głównej.

6. Ile serwisów internetowych?
       Standardowo użytkownik może utworzyć 1 serwis internetowy jednak opcja może zostać rozszerzona i do jednego konta (grupy użytkowników) można przypisać do 100 oddzielnych serwisów WWW.
Jesteś w: Opis systemuInformacje podstawowe-» Miejsce na pliki i pocztę email