Figero System
Figero System Strona Główna FAQ i Wyszukiarka Mapa Serwisu Kontakt Panel Użytkownika
Witamy na stronie Systemu Figero - Panel Użytkownika
Informacje Podstawowe

       System Figero umożliwia edycję i aktualizację serwisów internetowych tak często jak wynika to z Państwa potrzeb, w przeciągu zaledwie kilku minut. Wszelkie wprowadzone zmiany są widoczne natychmiastowo przez odwiedzających aktualizacja serwisów wwwPaństwa stronę. Dzięki systemowi Figero możecie zarządzać strukturą stron, ich zawartością i prezentacją, niezależnie w trzech różnych warstwach.
  • Dostęp do panelu administracyjnego systemu Figero jest realizowany poprzez połączenie SSL szyfrowane 128 bitowym protokołem. Dzięki temu nikt nie podsłucha Waszego hasła i żadnej informacji pomiędzy Waszym komputerem a serwerem
  • Dostęp do Państwa serwisu internetowego również może być realizowany (nieodpłatnie) za pomocą połączenia szyfrowanego z wykorzystaniem certyfikatu SSL udostępnionego w domenie głównej systemu i dzielonego pomiędzy wszystkich korzystających z serwera i systemu Figero.
  • Możecie edytować treść wszystkich swoich stron za pomocą jednego z najlepszych edytorów wysiwyg TinyMCE wraz z rewelacyjnym modułem do edycji grafiki ImageManager. Nie musicie posiadać specjalistycznej wiedzy aby aktualizować treść swoich stron. Edytor TinyMCE działa w oparciu o koncepcję WYSIWYG (What You See Is What You Get) a jego obsługa jest zbliżona do popularnego programu MS Word.
  • Możecie tworzyć dowolną liczbę użytkowników i przydzielać im określone prawa dostępu. Możecie przydzielać użytkownikom-redaktorom uprawnienia tylko do konkretnych stron Waszego serwisu WWW lub tylko do wybranych modułów (np. do obsługi sklepu internetowego, zarządzania internetowym biurem obsługi klienta czy też tworzenia i wysyłki materiałów marketingowych)
  • Możecie używać predefiniowanych rozszerzeń takich jak forum, galeria zdjęć, mapa strony, formularze kontaktowe i wiele innych
  • System Figero przechowuje w bazie kilka ostatnich wersji treści umieszczonych na Państwa stronach. Dzięki temu gdy edytujecie jakąś podstronę i będziecie chcieli cofnąć wprowadzone zmiany zawsze możecie cofnąć historię i otworzyć jedną z poprzednich wersji strony.
  • Możecie ustawiać przedziały czasowe w jakich strony Waszego serwisu będą wyświetlane.
  • Możecie wymagać rejestracji od odwiedzających Wasz serwis internetowy aby mogli oni uzyskać dostęp do niektórych materiałów.
Chcesz wiedzieć więcej? Wybierz interesujący cię temat z menu poniżej:    Informacje podstawowe
          Jakie korzyści dla Twojego biznesu?
          W jaki sposób działa system Figero
          Rozszerzenia interaktywne
          Szyfrowane połączenia SSL
          Miejsce na pliki i pocztę email
          Projekt Graficzny
          Wsparcie Techniczne
          Wdrażanie Systemu

Jesteś w: Opis systemu-» Informacje podstawowe