Figero System
Figero System Strona Główna FAQ i Wyszukiarka Mapa Serwisu Kontakt Panel Użytkownika
Witamy na stronie Systemu Figero - Panel Użytkownika

Jakie korzyści dla Twojego Biznesu?

W jaki sposób system Figero może wspierać Twój Biznes?

Lepsza OrganizacjaLepsza Organizacja
Dzięki systemowi Figero możesz lepiej zorganizować i przedstawić informacje dotyczące twojego biznesu, produktów i usług, w bardziej przejrzystej i spójnej formie, tym samym zwiększyć jakość treści, które przekazujesz dla swoich przyszłych klientów. Gdy informacje będą rzetelne, wyczerpujące i zawsze aktualne klienci sami będą się do Ciebie zgłaszać. Pamiętaj, że siłą całego internetu jest informacja! Informacje zawarte w Twoim serwisie internetowym są zawsze "żywe" i mogą być komentowane a wokół nich mogą toczyć się dyskusje.


Większa Elastyczność i SzybkośćWiększa elastyczność i szybkość
Dzięki zastosowaniu systemu CMS wspierasz rozrastanie się Twojego serwisu. Możesz samodzielnie (lub delegując swoich pracowników) zmieniać treść lub strukturę stron swojego serwisu w sposób łatwy i szybki. Jako użytkownik zaawansowany będziesz mógł także zmieniać wygląd graficzny stron. Dzięki zwiększonej elastyczności możesz zmieniać kolorystykę, hasła marketingowe czy nawet cały układ graficzny swojego serwisu.Wprowadzone zmiany będą od razu widoczne na wszystkich stronach serwisu.


Wsparcie MarketinguFigero CMS
Dzięki wykorzystaniu dodatkowych modułów i rozszerzeń systemu możesz budować bazę swoich klientów, zarządzać nimi, prowadzić internetowe kampanie marketingowe a nawet prowadzić Internetowe Biuro Obsługi Klienta. Twoi klienci na pewno docenią ten sposób kontaktu a wiarygodność Twojej firmy wzrośnie, co z pewnością przełoży się na wzrost sprzedaży.


Publikacja i obieg informacjiPublikacja i obieg informacji
Dzięki temu, że koszt publikacji informacji w internecie jest niewielki a osoba wprowadzająca informacje może to robić z dowolnego miejsca z dostępem do internetu, możesz wykorzystać tą właściwość w celu budowania własnej Bazy Wiedzy nie tylko dla swoich klientów ale także dla pracowników aby zwiększyć ich efektywność. Zastosowanie systemu Figero zmniejsza czas wyszukiwania informacji a wszystkie zapytania do Internetowego Biura Obsługi Klienta mogą być realizowane bez wytrącania Twoich pracowników z bieżących obowiązków, jak to ma miejsce w przypadku telefonu lub zwykłej rozmowy. Odpowiedzi na te pytania mogą być czytane przez wielu innych zainteresowanych klientów czy pracowników dodatkowo zwiększając efektywność ich pracy i szybkość reagowania i odpowiadania na zapytania klientów.


Opinie KlientówOpinie klientów
Dzięki wykorzystaniu interaktywnych elementów systemu z łatwością zbierzesz opinie od swoich klientów na temat produktów/usług a dzięki nim lepiej dostosujesz się do warunków na rynku co podniesie Twoją wartość w stosunku do firm konkurencyjnych działających w Twojej branży.


Sprzedaż On-LineSprzedaż On-Line
Dzięki modułom sprzedaży on-line będziesz wreszcie cieszyć się możliwością stworzenia sklepu internetowego zintegrowanego z systemem CMS i Internetowym Biurem Obsługi Klienta. Takie rozwiązanie zdecydowanie poprawi komfort obsługi klientów i zwiększy możliwość sprzedaży produktów i usług.Niski koszt wdrożenia i utrzymaniaNiski koszt wdrożenia i utzrymania
System Figero jako jeden z nielicznych jest oparty na modelu biznesowym a nie tylko modelu CMS do zmiany treści stron WWW. Dzięki temu możesz za cenę zwykłego CMSa zostać właścicielem rozwiązania obejmującego znacznie większy zakres i dzięki temu rozwinąć prawdziwy internetowy biznes, aktywny bo przynoszący wymierne korzyści za sprzedaży, kontaktów z klientem, wzrostem wydajności pracowników i zmniejszeniem nakładów na reklamy drukowane czy też reklamę w mediach.
Jesteś w: Opis systemuInformacje podstawowe-» Jakie korzyści dla Twojego biznesu?